top of page

Inci Dis

Czołowa sieć klinik dentystycznych w Stambule

Sieć klinik dentystycznych Inci Dis to spółka-matka IstaMedi, a zarazem główny partner naszej firmy. Jest to marka ceniona nie tylko przez mieszkańców Stambułu - lista osób zadowolonych z usług Inci Dis obejmuje klientów z całego świata, również z Europy i Ameryki Północnej. Możesz dołączyć do tego grona. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi przedstawicielami, a my zaplanujemy dla Ciebie wizytę oraz podamy szacunkową cenę interesującego Cię zabiegu.

Zrzut ekranu 2023-03-24 o 22.52.09.png

Nasza historia

Sieć klinik Inci Dis oferuje swoje usługi od 2013 roku. Od początku, za swój główny cel stawiamy satysfakcję klientów, dzięki zastosowaniu najwyższej klasy rozwiązań w dziedzinie stomatologii. Dlatego też, dbamy o to, by nasze kliniki były wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, a nasza kadra trzymała rękę na pulsie w kwestii najnowszych i najlepszych metod przeprowadzania zabiegów.

Na chwilę obecną, sieć Inci Dis obejmuje 6 klinik zlokalizowanych na terenie Stambułu. Nasza kadra pracownicza to ponad 70 wyspecjalizowanych i znakomicie wyszkolonych dentystów oraz ponad 150 osób z szeroko pojętego personelu pomocniczego. Od 2020 roku Inci Dis posiada również doskonale wyposażone laboratorium, w którym przeprowadzane są badania.

Mimo iż już teraz jesteśmy jednymi z liderów branży dentystycznej w Turcji, nie zamierzamy na tym poprzestać. W tym celu, korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów od cenionych dostawców. Jednocześnie, cały czas poszerzamy nasze grono zadowolonych klientów, dbając o to, by nasze kliniki opuszczali ze swoim wymarzonym uśmiechem na twarzy.

Nasze kliniki

bottom of page